ASUS 32" 4K skärm ProArt PA32UCR-K
ASUS 32" 4K skärm ProArt PA32UCR-K - 3840x2160 IPS mini-led, 5ms, 1000:1, 98% DCI-P3, 100% sRGB, 3xHDMI/DP/USB-C(80w) - Bildskärm Bildskärmar
ASUS 32" 4K skärm ProArt PA32UCR-K finns i följande kategorier: Bildskärm Upptäck fler kategorier inom teknikprodukter
ASUS 32" 4K skärm ProArt PA32UCR-K tillhör varumärket ASUS Upptäck fler varumärken inom teknikprodukter
ASUS 32" 4K skärm ProArt PA32UCR-K finns att köpa hos Komplett . Upptäck fler shoppingbutiker samt shoppingbutiker inom teknikprodukter
Logga in och se vilka av dina vänner, följare och personer du följer gillar eller har köpt ASUS 32" 4K skärm ProArt PA32UCR-K
Vad tycker du om ASUS 32" 4K skärm ProArt PA32UCR-K ? Skriv en recension
Vänligen Logga in för att kunna dela dina tankar om ASUS 32" 4K skärm ProArt PA32UCR-K
Snabba leveranser
Våra användare upplever att Komplett har snabba leveranser.
Återbetalningsbar
Du har alltid minst 14 dagars ångerrätt vid distansköp och oftast gratis retur.
Populär produkt
Fler är 10 personer har tittat på ASUS 32" 4K skärm ProArt PA32UCR-K det senaste dygnet.
Du kanske också är intresserad av:
Samsung 50
Samsung 50" 4K Public Display QM50C
Samsung 50" 4K Public Display QM50C - 3840x2160, 500 nits, 24/7, Tizen 7, Speakers, WiFi, 3xHDMI/DP - Bildskärm Public Display
Samsung 27
Samsung 27" skärm 27C314
Samsung 27" skärm 27C314 - 1920x1080 IPS, 5ms, 75hz, 1000:1, FreeSync, VGA/HDMI - Bildskärm Bildskärmar
Philips 27
Philips 27" skärm 275B1/00
Philips 27" skärm 275B1/00 - 2560x1440 IPS, 4ms, 1000:1 Speakers, DVI/HDMI/DP - Bildskärm Bildskärmar
Fler teknikprodukter från ASUS:
ASUS PN52 Barebone med Ryzen 9 5900HX
ASUS PN52 Barebone med Ryzen 9 5900HX - 2 x SO-DIMM, 2 x M.2, 1 x SATA - Chassi/Barebone Barebone
ASUS 32
ASUS 32" skärm ProArt PA328CGV
ASUS 32" skärm ProArt PA328CGV - 2560x1440 IPS, 165hz, 5ms, 1000:1, Rec. 709, HDR10, HDMI/DP/USB-C(90w) - Bildskärm Bildskär ...
ASUS ROG Delta II trådlöst spelheadset
ASUS ROG Delta II trådlöst spelheadset - BT, 2,4 GHz, 3,5 mm, RGB, upp till 110 h, lätt vikt 315 g - Spelutrustning Gaminghe ...
Fler teknikprodukter hos Komplett:
GoPro Enduro Rechargeable Battery
Belkin USB-A till USB-C kabel 3m (svart)
CoolerMaster MWE Gold 850 V2 ATX 3.0 PSU (vit)
Upptäck fler teknikprodukter:
AOC 27
AOC 27" gamingskärm 27G4X
AOC 27" gamingskärm 27G4X - 1920x1080 IPS, 180hz, 1ms, 1000:1, FreeSync/G-sync, 2xHDMI/DP - Bildskärm Bildskärmar