Sidan innehåller reklam genom annonslänkar för Matsmart.

Alpina Nötknäppare & Flasköppnare

40 SEK

Pssst! Vill du ha den billigare? Logga in för att se om det finns några rabatter eller erbjudanden hos Matsmart

ett mångsidigt köksredskap som kombinerar två funktioner i ett kompakt verktyg. Den robusta nötknäpparen hanterar enkelt både hårda och mjuka nötter, medan flasköppnaren smidigt öppnar korkar. Perfekt för vardag och fest!

Alpina Nötknäppare & Flasköppnare finns i följande kategorier: Hem & hushåll Köksredskap Upptäck fler kategorier inom mat
Alpina Nötknäppare & Flasköppnare tillhör varumärket Alpina Upptäck fler varumärken inom mat
Alpina Nötknäppare & Flasköppnare finns att köpa hos Matsmart . Upptäck fler matbutiker samt matbutiker inom mat

Logga in och se vilka av dina vänner, följare och personer du följer gillar eller har köpt Alpina Nötknäppare & Flasköppnare

Vad tycker du om Alpina Nötknäppare & Flasköppnare ? Skriv en recension

Vänligen Logga in för att kunna dela dina tankar om Alpina Nötknäppare & Flasköppnare


Snabba leveranser

Våra användare upplever att Matsmart har snabba leveranser.

Återbetalningsbar

Du har alltid minst 14 dagars ångerrätt vid distansköp och oftast gratis retur.

Populär produkt

Fler är 10 personer har tittat på Alpina Nötknäppare & Flasköppnare det senaste dygnet.

Du kanske också är intresserad av:


Exxent Vitt Fat 2-delat
Exxent Vitt Fat 2-delat

Ett vitt tvådelat fat i storlek 29x12 cm. Exxents produktsortiment är synonymt med stilren, funktionell, svensk desi ...

67 SEK
Ego Kastrull Rostfritt Stål 3,5L
Ego Kastrull Rostfritt Stål 3,5L

En kastrull i rostfritt stål och aluminium för snabb och jämn värmespridning. Medföljande glaslock. Rymmer 3,5 liter. 33,5 ...

371 SEK
Gastromax Stekpincett Svart
Gastromax Stekpincett Svart

En svart stekpincet gjord i bioplast som utvins från sockerrör. Mer än 50% mindre koldioxidavtryck än liknande produkt av t ...

34 SEK

Fler mat från Alpina:


Alpina Sockerkaksform Non-stick 23x11,5cm
Alpina Sockerkaksform Non-stick 23x11,5cm

En bakform som är idealisk för att baka mjuka och saftiga sockerkakor. Non-stick belägningen förhindrar att kakan fastnar, ...

66 SEK
Alpina Liten Stekpanna Induktion 20 cm
Alpina Liten Stekpanna Induktion 20 cm

En praktisk och mångsidig stekpanna som fungerar på alla typer av hällar, inklusive induktion. Den har en diameter på 20 cm ...

99 SEK
Alpina Tårtspade 27,5cm
Alpina Tårtspade 27,5cm

Alpina Tårtspade är perfekt för att servera tårtor, pajer och bakverk med precision.

26 SEK

Fler mat hos Matsmart:


Lautapelit Point Salad Kortspel
Lautapelit Point Salad Kortspel

Point Salad är ett fartfyllt och underhållande kortspel som passar hela familjen. Med fler än 100 olika sätt att samla poä ...

45 SEK
Gastromax Visp Svart
Gastromax Visp Svart

En svart visp gjord i bioplast som utvunnits from sockerrör. Mer än 50% mindre koldioxidavtryck än liknande produkt av tradi ...

34 SEK
Farmer 2 x Risflingor
Farmer 2 x Risflingor

Farmers Rice Flakes är ett naturligt och näringsrikt alternativ gjort på högkvalitativt ris, perfekt för snabba och hälso ...

38 SEK

Upptäck fler mat:


Opto Design Bordstablett Mumin Julgran 40x28cm
Opto Design Bordstablett Mumin Julgran 40x28cm

En bordstablett i 40x28 cm för att skydda ditt bord från matspill samtidigt som den fungerar som en vacker dekoration. Den char ...

49 SEK
Mild Rengöringsmjölk Evercalm
Mild Rengöringsmjölk Evercalm

Rengöringsmjölk avlägsnar varsamt smink och orenheter från huden både morgon och kväll. Perfekt för känslig hud.

100 SEK
REN Ansiktskräm Anti-age Bio Retinoid
REN Ansiktskräm Anti-age Bio Retinoid

Formulerad med Bidens Pilosa, rödalg och olivbladsextrakt för att strama upp och jämna ut huden. 

229 SEK

Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Ta del av nyheter, tips, exklusiva erbjudanden och kampanjer!

Vi använder cookies för att tillhandlahålla funktioner på sajten. Genom att använda sajten tillåter du oss att använda cookies.

Läs mer