Sidan innehåller reklam genom annonslänkar för Stor&Liten.

Rubens Barn Mini EcoBuds Elm

159 SEK

Pssst! Vill du ha den billigare? Logga in för att se om det finns några rabatter eller erbjudanden hos Stor&Liten

Söta Elm från Rubens Barns Mini EcoBuds är en mjuk handgjord docka med prickig topp och skor samt avtagbara hängselbyxor. Elm passar bra för barn i alla åldrar, pojkar som flickor, från 0 år. Dockan innehåller inga farliga komponenter.

Rubens Barn Mini EcoBuds Elm finns i följande kategorier: Övrigt Upptäck fler kategorier inom leksaker
Rubens Barn Mini EcoBuds Elm tillhör varumärket Rubens Barn Upptäck fler varumärken inom leksaker
Rubens Barn Mini EcoBuds Elm finns att köpa hos Stor&Liten . Upptäck fler leksaksbutiker samt leksaksbutiker inom leksaker

Logga in och se vilka av dina vänner, följare och personer du följer gillar eller har köpt Rubens Barn Mini EcoBuds Elm

Vad tycker du om Rubens Barn Mini EcoBuds Elm ? Skriv en recension

Vänligen Logga in för att kunna dela dina tankar om Rubens Barn Mini EcoBuds Elm


Snabba leveranser

Våra användare upplever att Stor&Liten har snabba leveranser.

Återbetalningsbar

Du har alltid minst 14 dagars ångerrätt vid distansköp och oftast gratis retur.

Populär produkt

Fler är 10 personer har tittat på Rubens Barn Mini EcoBuds Elm det senaste dygnet.

Du kanske också är intresserad av:


BOOB Classic Tank Top (Svart)
BOOB Classic Tank Top (Svart)

Linne med dubbelfunktion för graviditet och amning. Rundringad hals och kort ärm. Ett oumbärligt basplagg i garderoben när ...

399 SEK
Nordic Crown Twinsitty Syskonvagn (Mörkgrå Melange)
Nordic Crown Twinsitty Syskonvagn (Mörkgrå Melange)

En enkel, klassisk syskonvagn med många goda egenskaper. Barnen får plats utan att trängas och konstruktionen gör vagnen st ...

3795 SEK
Bamse Gosedjur Katten Jansson 15 cm
Bamse Gosedjur Katten Jansson 15 cm

Katten Janson bor tillsammans med Farmor uppe på Höga berget. Han är en ovanlig katt som inte tycker om att jaga möss. Husm ...

99 SEK

Fler leksaker från Rubens Barn:


Rubens EcoBuds Iris
Rubens EcoBuds Iris

Säg hej till EcoBuds, Rubens Barns första docka av ekologisk bomull! På engelska betyder ”buds” både knopp och kompis, ...

289 SEK
Rubens Barn Mini EcoBuds Flora
Rubens Barn Mini EcoBuds Flora

Fina Flora från Rubens Barns Mini EcoBuds är en mjuk handgjord docka med randig och prickig topp och leggings samt avtagb ...

189 SEK
Rubens Barn Tummies Fahren
Rubens Barn Tummies Fahren

Fahren är ett riktigt nattningsproffs, som älskar att mysa och gosa när sömnen smyger sig på.

379 SEK

Fler leksaker hos Stor&Liten:


Vi upptäcker naturen
Vi upptäcker naturen

En lekfull och faktaspäckad antologi med allt du behöver veta om våra vanligaste växter och djur.

169 SEK
Babblarna Gosedjur Bibbi 30 cm
Babblarna Gosedjur Bibbi 30 cm

Här är Bibbi, den charmiga mjuka gosedjuret från Babblarna som är 30 cm hög och en perfekt följeslagare för de allra yng ...

129 SEK
Skip Hop Zoo Flaska PP (Bi)
Skip Hop Zoo Flaska PP (Bi)

Det är ett stort steg i livet när man får dricka själv från en riktig flaska. Zoo Flaska med sugrör hjälper till att gö ...

129 SEK

Upptäck fler leksaker:


Rätt Start Pippi Långstrump Cirkus Snackbox 2-pack
Rätt Start Pippi Långstrump Cirkus Snackbox 2-pack

Ljuvliga snackbox i två olika olika storlekar med Pippi Långstrump Cirkus motiv.

129 SEK
Barncykel Volare - Mickey Tricycle
Barncykel Volare - Mickey Tricycle

Barncykel Volare - Mickey Tricycle Utelek Cyklar Trehjulingar tillhör varumärket Volare finns att köpa hos Litenleker

699 SEK
Lano Meble MINI - Våningssäng - 80x160 Cm - Furu
Lano Meble MINI - Våningssäng - 80x160 Cm - Furu

Delikat och enkel essens av lätt design. Minimodellen är helt gjord av furu. Barn från 6 års ålder rekommenderas som användare ...

4819 SEK

Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Ta del av nyheter, tips, exklusiva erbjudanden och kampanjer!

Vi använder cookies för att tillhandlahålla funktioner på sajten. Genom att använda sajten tillåter du oss att använda cookies.

Läs mer