Sidan innehåller reklam genom annonslänkar för Bagaren och Kocken.

Rösle Multi rivjärn

629 SEK

Pssst! Vill du ha den billigare? Logga in för att se om det finns några rabatter eller erbjudanden hos Bagaren och Kocken

Få fina skivor varje gång du behöver det. Rösles multi rivjärn låter dig skära tunna skivor. Det vassa bladet ger dig ett fint resultat varje gång. Bladet är justerbart, så du kan få det resultat du önskar. Du kan även använda rivjärnet till små matvaror som t.ex. ingefära då hållaren ser till att du inte skadar fingrarna.

Rösle Multi rivjärn finns i följande kategorier: Rivjärn Upptäck fler kategorier inom köksprodukter
Rösle Multi rivjärn tillhör varumärket Rösle Upptäck fler varumärken inom köksprodukter
Rösle Multi rivjärn finns att köpa hos Bagaren och Kocken . Upptäck fler köksbutiker samt köksbutiker inom köksprodukter

Logga in och se vilka av dina vänner, följare och personer du följer gillar eller har köpt Rösle Multi rivjärn

Vad tycker du om Rösle Multi rivjärn ? Skriv en recension

Vänligen Logga in för att kunna dela dina tankar om Rösle Multi rivjärn


Snabba leveranser

Våra användare upplever att Bagaren och Kocken har snabba leveranser.

Återbetalningsbar

Du har alltid minst 14 dagars ångerrätt vid distansköp och oftast gratis retur.

Populär produkt

Fler är 10 personer har tittat på Rösle Multi rivjärn det senaste dygnet.

Du kanske också är intresserad av:


Microplane Gåvoset, zestjärn och mandolin, svart
Microplane Gåvoset, zestjärn och mandolin, svart

Med det praktiska paketet från Microplane får du ett zest-rivjärn som passar utmärkt att ha framme på matbordet under midd ...

759 SEK
Mareld Rivjärnsset 5 delar
Mareld Rivjärnsset 5 delar

Med det här rivjärnssetet i fem delar från Mareld får du alla verktyg du behöver för att kunna riva allt från vitlök, c ...

459 SEK
Joseph Joseph Handi-Zest zestjärn
Joseph Joseph Handi-Zest zestjärn

Joseph Joseph Handi-Zest zestjärn har praktisk design som gör det mycket enklare att få med allt det dyrbara skalet från bl ...

445 SEK

Fler köksprodukter från Rösle:


Rösle Potatisstöt
Rösle Potatisstöt

Potatisstöt med rejält handtag och handskydd för säkert grepp vid användande.  Total längd: 26,0 cm.Handtagets ...

547 SEK
Rösle Glassked
Rösle Glassked

En glassked är en säker vinnare varje gång. Med Rösles glassked kan du enkelt göra perfekta kulor till desserten och impon ...

272 SEK
Rösle Magisk tång, 40 cm.
Rösle Magisk tång, 40 cm.

Fixa maten och serveringen med denna magiska tången från Rösle. Tången har ett patenterat låssystem som gör det möjligt ...

659 SEK

Fler köksprodukter hos Bagaren och Kocken:


Bitz Skål 10 cm SvartMörkblå
Bitz Skål 10 cm SvartMörkblå

Ställ fram den här vackra skålen med snacks i under fredagsmyset. Skålen har en perfekt storlek på 10 cm för ändamålet ...

59 SEK
Hardanger Bestikk Tina Tårtset
Hardanger Bestikk Tina Tårtset

Norska Hardanger har en filosofi om att rätt sorts bestick för rätt tillfälle har en positiv effekt både på maten och sä ...

539 SEK
Orrefors Intermezzo tumblerglas 25 cl 2-pack, guld
Orrefors Intermezzo tumblerglas 25 cl 2-pack, guld

Intermezzo tumblerglas från Orrefors har en stilren och praktisk form som passar för många olika drycker, inte minst för dr ...

980 SEK

Upptäck fler köksprodukter:


Microplane Gourmet Medium Tvåvägs Rivjärn - 2-vägs rivning
Microplane Gourmet Medium Tvåvägs Rivjärn - 2-vägs rivning

Det ultimata rivjärnet från Microplane med tvåvägsrasp. Rivjärnet är en del av Gourmet-serien och låter dig riva från båda håll ...

352 SEK
Stelton Keep Warm Termoflaska 0,75 L, Light Grey
Stelton Keep Warm Termoflaska 0,75 L, Light Grey

Keep Warm termosflaskan låter dig njuta av både varma och kalla drycker när du är på språng. Termosflaskan rymmer 0,75 liter oc ...

559 SEK
Muurikka Sommarköksvagn Maxi Svart
Muurikka Sommarköksvagn Maxi Svart

Maxi Sommarköksvagn från Muurikka är en härlig vagn med plats för sommarkök och har mycket utrymme för utrustning och tillbehör ...

2079 SEK

Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Ta del av nyheter, tips, exklusiva erbjudanden och kampanjer!

Vi använder cookies för att tillhandlahålla funktioner på sajten. Genom att använda sajten tillåter du oss att använda cookies.

Läs mer