Sidan innehåller reklam genom annonslänkar för Bagaren och Kocken.

PotteryJo Daisy Tårtfat 22 cm Dusty Blue

350 SEK

Pssst! Vill du ha den billigare? Logga in för att se om det finns några rabatter eller erbjudanden hos Bagaren och Kocken

I keramikserien Daisy från PotteryJo hittar vi elegant lergods tillverkat i Portugal, ett land känt för sin hantverksskicklighet. Den rustika designen med reliefmönster ger ett personligt utseende som gör att produkterna lätt kan lämnas framme som dekoration. Tårtfatet har en utmärkt storlek för den obligatoriska födelsedagstårtan eller mindre bakverk.För PotteryJo är fatet lika viktigt som måltiden, vilket avspeglas i deras produkter. Tårtfatets färg Dusty Blue är både härlig att se på och tillför ett ljust inslag i ditt kök. Ett perfekt tillbehör när du vill servera dina efterrätter på ett enkelt och elegant sätt. Enkelt att rengöra då fatet tål diskmaskin.   Specifikationer:- Färg: Blå.- Material: Lergods.- Diameter: 22 cm.- Höjd: 8 cm.- Tål diskmaskin: Ja.    - Tål mikrovågsugn: Ja.   

PotteryJo Daisy Tårtfat 22 cm Dusty Blue finns i följande kategorier: Kakfat Upptäck fler kategorier inom köksprodukter
PotteryJo Daisy Tårtfat 22 cm Dusty Blue tillhör varumärket PotteryJo Upptäck fler varumärken inom köksprodukter
PotteryJo Daisy Tårtfat 22 cm Dusty Blue finns att köpa hos Bagaren och Kocken . Upptäck fler köksbutiker samt köksbutiker inom köksprodukter

Logga in och se vilka av dina vänner, följare och personer du följer gillar eller har köpt PotteryJo Daisy Tårtfat 22 cm Dusty Blue

Vad tycker du om PotteryJo Daisy Tårtfat 22 cm Dusty Blue ? Skriv en recension

Vänligen Logga in för att kunna dela dina tankar om PotteryJo Daisy Tårtfat 22 cm Dusty Blue


Snabba leveranser

Våra användare upplever att Bagaren och Kocken har snabba leveranser.

Återbetalningsbar

Du har alltid minst 14 dagars ångerrätt vid distansköp och oftast gratis retur.

Populär produkt

Fler är 10 personer har tittat på PotteryJo Daisy Tårtfat 22 cm Dusty Blue det senaste dygnet.

Du kanske också är intresserad av:


Dorre Kafi Kakfat 3 våningar, vit
Dorre Kafi Kakfat 3 våningar, vit

Dorre Kafi kakfat tar din servering till nya höjder, både bildligt och bokstavligt. Med tre rymliga våningar i elegant vitt ...

299 SEK
Tala Tårtsnurra Vinklingsbar 25 cm
Tala Tårtsnurra Vinklingsbar 25 cm

För professionell dekorering av tårtor, vinklingsbar 20 grader, non-slip yta, avtagbar topplatta för enkel rengöring.  ...

499 SEK
Dr. Oetker Tårtlyftare 36x28 cm, rostfritt stål
Dr. Oetker Tårtlyftare 36x28 cm, rostfritt stål

Den här tårtlyftaren från Dr Oetker gör det enkelt att lyfta och flytta tårtor och kakor. När tårtan är färdigdekorera ...

250 SEK

Fler köksprodukter från PotteryJo:


PotteryJo Daria 18 cm Serveringsskål, Clean Grey
PotteryJo Daria 18 cm Serveringsskål, Clean Grey

Med denna serveringsskål från PotteryJos serie Daria kan du servera dina gäster med stil och elegans. Serien Daria är sk ...

205 SEK
PotteryJo Peep Degskål 27 cm Cotton White
PotteryJo Peep Degskål 27 cm Cotton White

En härlig degskål som förenklar arbetet och förskönar köket! Inspirerad av en klassisk svensk spillkum kommer denna ...

330 SEK
PotteryJo Daria uppläggningsfat, 35 cm, mossa
PotteryJo Daria uppläggningsfat, 35 cm, mossa

Ett vackert uppläggningsfat med reliefmönster längs kanten från svenska PotteryJo. När fatet inte används är det extra ...

839 SEK

Fler köksprodukter hos Bagaren och Kocken:


KitchenAid Perforerad slev, almond cream
KitchenAid Perforerad slev, almond cream

Den här perforerade sleven från KitchenAid har ett stort huvud som passar perfekt när du ska fiska upp och hälla av råvaro ...

130 SEK
Satake Bambu-tång 2-pack
Satake Bambu-tång 2-pack

Om du älskar att laga och servera asiatisk mat, så är Satake Bambu tång 2-pack ett måste i ditt kök. Dessa tänger är gj ...

149 SEK
NomadiQ BBQ transportabel gasolgrill
NomadiQ BBQ transportabel gasolgrill

NomadiQ är en av de smartaste transportabla gasolgrillarna på marknaden. Den optimala grillen till allt från strandvistelsen ...

2995 SEK

Upptäck fler köksprodukter:


Miyabi Toishi Pro Knivblock med Magnet i Bambu 205x425x230 mm
Miyabi Toishi Pro Knivblock med Magnet i Bambu 205x425x230 mm

Letar du efter en praktisk förvaring av dina köksknivar är detta knivblock i bambu ett perfekt alternativ. Det är tillverkat i ...

1090 SEK
Eva Trio Visp med silikon 25 cm.
Eva Trio Visp med silikon 25 cm.

Visparna med silikon från Eva Trio garanterar att örter och liknande inte klumpar ihop sig i mitten av vispen. Med visen så får ...

244 SEK
Bertazzoni Master RCD84F4FXNCM kyl/frys, rostfritt stål
Bertazzoni Master RCD84F4FXNCM kyl/frys, rostfritt stål

Letar du efter en stilren och funktionell french door-kyl och frys? Den här modellen från Bertazzonis Professional-serie har ma ...

23990 SEK

Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Ta del av nyheter, tips, exklusiva erbjudanden och kampanjer!

Vi använder cookies för att tillhandlahålla funktioner på sajten. Genom att använda sajten tillåter du oss att använda cookies.

Läs mer