Sidan innehåller reklam genom annonslänkar för Bagaren och Kocken.

Lyngby Porcelæn Rhombe Mugg 33 cl Blå

209 SEK

Pssst! Vill du ha den billigare? Logga in för att se om det finns några rabatter eller erbjudanden hos Bagaren och Kocken

Njut av morgonkaffet i den färgrika och stilrena muggen från Lyngby Porslin. Muggen är en del av Rhombe Color-serien som kännetecknas av de rena linjerna, starka färgerna och det enkla mönstret som dekorerar det handgjorda porslinet. Muggen finns i 7 olika färger: Sand, Terracotta, Rosa, Blå, Gul, Vit och Grön.  Välj mugg efter favoritfärg eller kombinera olika färger för ett sprakande fikabord. Det fina Rhombe-mönstret är en hyllning till det klassiska, som nu utvecklas bort från den ursprungliga vita serien. Muggen har en kapacitet på 33 cl och 2 års garanti.

Lyngby Porcelæn Rhombe Mugg 33 cl Blå finns i följande kategorier: Kopp Upptäck fler kategorier inom köksprodukter
Lyngby Porcelæn Rhombe Mugg 33 cl Blå tillhör varumärket Lyngby Porcelæn Upptäck fler varumärken inom köksprodukter
Lyngby Porcelæn Rhombe Mugg 33 cl Blå finns att köpa hos Bagaren och Kocken . Upptäck fler köksbutiker samt köksbutiker inom köksprodukter

Logga in och se vilka av dina vänner, följare och personer du följer gillar eller har köpt Lyngby Porcelæn Rhombe Mugg 33 cl Blå

Vad tycker du om Lyngby Porcelæn Rhombe Mugg 33 cl Blå ? Skriv en recension

Vänligen Logga in för att kunna dela dina tankar om Lyngby Porcelæn Rhombe Mugg 33 cl Blå


Snabba leveranser

Våra användare upplever att Bagaren och Kocken har snabba leveranser.

Återbetalningsbar

Du har alltid minst 14 dagars ångerrätt vid distansköp och oftast gratis retur.

Populär produkt

Fler är 10 personer har tittat på Lyngby Porcelæn Rhombe Mugg 33 cl Blå det senaste dygnet.

Du kanske också är intresserad av:


Bitz Mugg 30 cl Svart Ljus 4 st
Bitz Mugg 30 cl Svart Ljus 4 st

Avnjut ditt morgonkaffe i en av dessa rustika muggar med öra från Bitz. Muggarna är tillverkade i tåligt stengods och har e ...

299 SEK
Marimekko OIVA mugg 2,5 dl, vit
Marimekko OIVA mugg 2,5 dl, vit

En vacker och stilren mugg som är designad av Sami Ruotsalainen för det finska varumärket Marimekko. Med en volym på 2,5 dl ...

129 SEK
Broste Copenhagen Nordic Vanilla mugg 25 cl
Broste Copenhagen Nordic Vanilla mugg 25 cl

Nordic Vanilla mugg 25 cl från Broste Copenhagen har en stilren design i stengods som passar perfekt för att njuta av kaffe, ...

86 SEK

Fler köksprodukter från Lyngby Porcelæn:


Lyngby Porcelæn Curve ljusstake 11 cm
Lyngby Porcelæn Curve ljusstake 11 cm

Snygg ljusstake från Lyngby Porcelain som sprider värme och ljus hela året. Ljusstaken är en del utav serien Curve och kan ...

341 SEK
Lyngby Porcelæn Vas 25 cm Glas Clear
Lyngby Porcelæn Vas 25 cm Glas Clear

Kombinera de olika Lyngbyvaserna i deras många färger och storlekar. Lyngby Porslin har skapat en riktig designklassiker som ...

649 SEK
Lyngby Porcelæn Rhombe Color Skål 13 cm. blå
Lyngby Porcelæn Rhombe Color Skål 13 cm. blå

Vi känner alla igen den vackra Rhombe-kollektionen från Lyngy Porslin. Med Rhombe Color-serien får du nytt liv till den exis ...

226 SEK

Fler köksprodukter hos Bagaren och Kocken:


Victorinox Grand Mâitre Santokukniv 17 cm Svart
Victorinox Grand Mâitre Santokukniv 17 cm Svart

Santokukniv med svart skaft, bladlängd 17 cm, levereras i presentask. Premiumdesignad kniv med ett härligt ergonomiskt h ...

1389 SEK
Ronneby Bruk Koppargryta med glaslock 20cm 3 liter
Ronneby Bruk Koppargryta med glaslock 20cm 3 liter

Ronneby Bruk Maestro Koppargryta med glaslock 20 cm, 3 liter. Ronneby Bruk Maestro Induction Koppar är en serie med kastrulle ...

1980 SEK
Westmark Kernfix körsbärsurkärnare
Westmark Kernfix körsbärsurkärnare

Westmark Kernfix körsbärsurkärnare gör urkärning av körsbär till en enkel och smidig process. Tillverkad av robust alu ...

599 SEK

Upptäck fler köksprodukter:


PotteryJo Tulipa assiett 20 cm 2-pack, verona grön
PotteryJo Tulipa assiett 20 cm 2-pack, verona grön

Tulipa desserttallrik - en färgglad touch till ditt bord Unna dig själv eller någon du tycker om en vacker desserttallrik från ...

300 SEK
Severin Sevo Smart Control GTS 500 (Bord) elgrill
Severin Sevo Smart Control GTS 500 (Bord) elgrill

Severin Elgrill Sevo Smart Control GTS 500 är en toppmodern elgrill som erbjuder enastående prestanda och bekvämlighet. Med sin ...

7990 SEK
Globen Lighting Ljuskälla E27 LED 3-steg dimmer Normal 0,4-7W, opal
Globen Lighting Ljuskälla E27 LED 3-steg dimmer Normal 0,4-7W, opal

Opalfärgad E27 LED-lampa som kan dimma ljuset i 3 steg. Du ändrar lätt ljusstyrkan genom att släcka och tända lampa fort. Ljuse ...

79 SEK

Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Ta del av nyheter, tips, exklusiva erbjudanden och kampanjer!

Vi använder cookies för att tillhandlahålla funktioner på sajten. Genom att använda sajten tillåter du oss att använda cookies.

Läs mer