Sidan innehåller reklam genom annonslänkar för Bagaren och Kocken.

KitchenAid Bakeware Bakplåt 33 x 22,5 cm

271 SEK

Pssst! Vill du ha den billigare? Logga in för att se om det finns några rabatter eller erbjudanden hos Bagaren och Kocken

Baka läckra kakor på denna plåt från KitchenAid som är en del av deras Bakeware-kollektion. Bakplåten mäter 33 x 22,5 cm och tål användning i ugn på upp till 230°C. Plåten är tillverkad i aluminiserat stål med en hållbar non-stick beläggning, liksom övriga produkter i serien. Non-stick beläggningen ser till att ingenting bränner fast och att rengöringen blir mycket lättare. Plåten tål maskindisk med vi rekommenderar att du diskar den för hand. Bakeware Bakplåten har en tjock, robust botten som garanterar att plåtens form förblir intakt under lång tid. Nu kan du enkelt baka allt du är sugen på.

KitchenAid Bakeware Bakplåt 33 x 22,5 cm finns i följande kategorier: Bakplåt Upptäck fler kategorier inom köksprodukter
KitchenAid Bakeware Bakplåt 33 x 22,5 cm tillhör varumärket KitchenAid Upptäck fler varumärken inom köksprodukter
KitchenAid Bakeware Bakplåt 33 x 22,5 cm finns att köpa hos Bagaren och Kocken . Upptäck fler köksbutiker samt köksbutiker inom köksprodukter

Logga in och se vilka av dina vänner, följare och personer du följer gillar eller har köpt KitchenAid Bakeware Bakplåt 33 x 22,5 cm

Vad tycker du om KitchenAid Bakeware Bakplåt 33 x 22,5 cm ? Skriv en recension

Vänligen Logga in för att kunna dela dina tankar om KitchenAid Bakeware Bakplåt 33 x 22,5 cm


Snabba leveranser

Våra användare upplever att Bagaren och Kocken har snabba leveranser.

Återbetalningsbar

Du har alltid minst 14 dagars ångerrätt vid distansköp och oftast gratis retur.

Populär produkt

Fler är 10 personer har tittat på KitchenAid Bakeware Bakplåt 33 x 22,5 cm det senaste dygnet.

Du kanske också är intresserad av:


Mareld Ugnsplåt med galler 44 x 31 cm, rostfritt stål
Mareld Ugnsplåt med galler 44 x 31 cm, rostfritt stål

Det här smidiga setet med plåt och galler från Mareld är ett mångsidigt tillskott i köket som du kan använda till både ...

299 SEK
Kitchen Craft MasterClass Bakplåt i dubbla lager 35 x 28 cm Non Stick Kolstål
Kitchen Craft MasterClass Bakplåt i dubbla lager 35 x 28 cm Non Stick Kolstål

En fantastisk bakplåt för bakning och matlagning från Kitchen Craft. Den dubbelsidiga plåten är, som de andra produkterna ...

192 SEK
Nordic Ware Naturals® Half Sheet bakplåt, 45,5x33x3 cm
Nordic Ware Naturals® Half Sheet bakplåt, 45,5x33x3 cm

Naturals® Half Sheet bakform från Nordic Ware är tillverkad av aluminium, vilket sprider värme på ett effektivt sätt och ...

224 SEK

Fler köksprodukter från KitchenAid:


KitchenAid 5KSB1325EOB K150 blender, Onyx black
KitchenAid 5KSB1325EOB K150 blender, Onyx black

Testa nya och spännande recept med hjälp av K150 blendern från KitchenAid som är mångsidig och kraftfull. Den kan både bl ...

2799 SEK
KitchenAid Artisan 5KES6503 espressomaskin, stainless steel
KitchenAid Artisan 5KES6503 espressomaskin, stainless steel

Espressomaskinen Artisan från KitchenAid har en slimmad och snygg design som du lätt får plats med på köksbänken. Men den ...

4999 SEK
KitchenAid Artisan Vattenkokare 1.5L - Röd
KitchenAid Artisan Vattenkokare 1.5L - Röd

KitchenAid vattenkokare Röd. Slät, rundad design med 1,5 l kapacitet. Gedigen kvalitet och snygga reglage. Dubbelväggskonstr ...

2199 SEK

Fler köksprodukter hos Bagaren och Kocken:


Victorinox Grand Mâitre Santokukniv 17 cm Svart
Victorinox Grand Mâitre Santokukniv 17 cm Svart

Santokukniv med svart skaft, bladlängd 17 cm, levereras i presentask. Premiumdesignad kniv med ett härligt ergonomiskt h ...

1389 SEK
Globen Lighting Vägglampa / plafond Art Deco 24 cm, vit
Globen Lighting Vägglampa / plafond Art Deco 24 cm, vit

Utforska en tidlös elegans med Globen Lightings vägglampa Art Deco 24 cm. Tillgänglig i färgerna mud, vit och svart, ger la ...

1301 SEK
Cole & Mason Capstan 145 pepparkvarn
Cole & Mason Capstan 145 pepparkvarn

Cole and Mason Precision+ representerar en helt ny prestandanivå: den kan leverera mer peppar per vridning än någonsin tidig ...

255 SEK

Upptäck fler köksprodukter:


Orrefors Beer Taster ölglas 47 cl., 4 st
Orrefors Beer Taster ölglas 47 cl., 4 st

Njut av en kall öl i dessa fina Taster ölglas från Orrefors. Glaset har en kapacitet på 47 cl och en rund, elegant form som pas ...

449 SEK
Ernst Löpare bred rand 45x150 cm, grön/vit
Ernst Löpare bred rand 45x150 cm, grön/vit

Med den här löparen från Ernst ger du ditt bord en känsla av tidlös enkelhet. Löparen är tillverkad av 100% bomull och har ett ...

283 SEK
Rosti Margrethe Skål 3 L Stål
Rosti Margrethe Skål 3 L Stål

En trendig Margretheskål i rostfritt stål med en kapacitet på 3 liter. Margretheskålen är designat för Rosti 1954 av Sigva ...

487 SEK

Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Ta del av nyheter, tips, exklusiva erbjudanden och kampanjer!

Vi använder cookies för att tillhandlahålla funktioner på sajten. Genom att använda sajten tillåter du oss att använda cookies.

Läs mer