Sidan innehåller reklam genom annonslänkar för Bagaren och Kocken.

Exxent Kanna Räfflad Polykarbonat 1 Liter

165 SEK

Pssst! Vill du ha den billigare? Logga in för att se om det finns några rabatter eller erbjudanden hos Bagaren och Kocken

Klassiska plastkanna med rejäl hällpip. Ett plastkanna av hög kvalitet som ser ut som glas men som inte kan gå sönder och skapa glassplitter.Perfekt i utomhusmiljö som t.ex vid poolen, i båten eller på utflykten  Polykarbonatplast är en i stort sätt okrossbar plast (samma typ som används i flygplansfönster). Rymmer 1 LiterHöjd 17 cmDiameter 10,5 cm 

Exxent Kanna Räfflad Polykarbonat 1 Liter finns i följande kategorier: Kanna Upptäck fler kategorier inom köksprodukter
Exxent Kanna Räfflad Polykarbonat 1 Liter tillhör varumärket Exxent Upptäck fler varumärken inom köksprodukter
Exxent Kanna Räfflad Polykarbonat 1 Liter finns att köpa hos Bagaren och Kocken . Upptäck fler köksbutiker samt köksbutiker inom köksprodukter

Logga in och se vilka av dina vänner, följare och personer du följer gillar eller har köpt Exxent Kanna Räfflad Polykarbonat 1 Liter

Vad tycker du om Exxent Kanna Räfflad Polykarbonat 1 Liter ? Skriv en recension

Vänligen Logga in för att kunna dela dina tankar om Exxent Kanna Räfflad Polykarbonat 1 Liter


Snabba leveranser

Våra användare upplever att Bagaren och Kocken har snabba leveranser.

Återbetalningsbar

Du har alltid minst 14 dagars ångerrätt vid distansköp och oftast gratis retur.

Populär produkt

Fler är 10 personer har tittat på Exxent Kanna Räfflad Polykarbonat 1 Liter det senaste dygnet.

Du kanske också är intresserad av:


PotteryJo Daisy Kanna 1.8 L Sienna
PotteryJo Daisy Kanna 1.8 L Sienna

I solbränt gul nyans vinner den här vackra kannan snabbt ditt hjärta! Den är en del av PotteryJos serie Daisy, som är fyll ...

699 SEK
Eva Solo Silhouette Termoskanna 1 L, Vit
Eva Solo Silhouette Termoskanna 1 L, Vit

En snygg och fräsch termoskanna från Eva Solos kollektion Silhouette. Kannan är utrustad med en stålinsats som gör den vä ...

849 SEK
Georg Jensen Koppel kanna 0,2 liter, midnight black
Georg Jensen Koppel kanna 0,2 liter, midnight black

Den ikoniska kannan i Koppel-serien från Georg Jensen har fått ett nytt elegant uttryck, här i färgen Midnight Black. Kanna ...

1048 SEK

Fler köksprodukter från Exxent:


Exxent Huggbräda Gummiträ 60cm x 30cm x 4cm
Exxent Huggbräda Gummiträ 60cm x 30cm x 4cm

Tjock huggbräda i gummiträ.En rejäl huggbräda är ett måste i varje kök! Mått: 60 cm x 30 cm x 4 cm.

771 SEK
Exxent Stekspade 28 cm
Exxent Stekspade 28 cm

Stekspade från Exxent, tillverkad av 18/0 rostfritt stål med ett handtag i polyoximetylen, ett tåligt och beständigt materi ...

119 SEK
Exxent Passersil 16 cm
Exxent Passersil 16 cm

Exxent passersil är framtagen för det professionella köket, men passar lika bra hos hemmakocken. Silen har ett dubbelnät, � ...

174 SEK

Fler köksprodukter hos Bagaren och Kocken:


Denby Kiln Green middagstallrik
Denby Kiln Green middagstallrik

Kiln Green tallriken är tillverkad av högkvalitativt stengods. En tidlös design, både elegant och perfekt för både vardag ...

302 SEK
Magimix CS Matberedare 5200 XL Röd
Magimix CS Matberedare 5200 XL Röd

Magimix nu äntligen i en läcker färgvariation - Magimix jubileumsutgåva med ännu mer tillbehör!1963 uppfann Pierre Verdun ...

5924 SEK
Muubs Yake pastatallrik 22 cm, blush
Muubs Yake pastatallrik 22 cm, blush

Yake pastatallrik från Muubs har den perfekta storleken för när du vill servera härliga pastarätter som aglio e olio, carb ...

178 SEK

Upptäck fler köksprodukter:


Tokyo Design Studio Kacho risskål 400 ml
Tokyo Design Studio Kacho risskål 400 ml

Med Kacho-risskålen från Tokyo Design Studio kan du göra dina dukningar ännu mer inbjudande och lockande. Skålen rymmer 400 mil ...

139 SEK
Rörstrand Ostindia Serveringsskål 1,5 l
Rörstrand Ostindia Serveringsskål 1,5 l

En serveringsskål från Rörstrand. 1930 designade Emmy Almström porslinsserien Ostindia efter att hon blivit inspirerad av en po ...

529 SEK
Demeyere Black 5 wok 30 cm
Demeyere Black 5 wok 30 cm

Fantastiska wokrätter såväl i köket som ute i det fria – med Black 5 wok från Demeyere har det aldrig varit enklare. Woken är t ...

1799 SEK

Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Ta del av nyheter, tips, exklusiva erbjudanden och kampanjer!

Vi använder cookies för att tillhandlahålla funktioner på sajten. Genom att använda sajten tillåter du oss att använda cookies.

Läs mer