Sidan innehåller reklam genom annonslänkar för Bagaren och Kocken.

Dorre Dian dippskål 6-pack, rostfritt stål

135 SEK

Pssst! Vill du ha den billigare? Logga in för att se om det finns några rabatter eller erbjudanden hos Bagaren och Kocken

Set om 6 dippskålar av modellen Dian från Dorre – det oumbärliga tillbehöret för att förhöja din matupplevelse. Skålen har en enkel och elegant design i 18/8 rostfritt stål som passar perfekt för att servera dipsås, salsa, kryddor och andra tillbehör. Perfekt såväl i middagsdukningen som till snacksen vid fredagsmyset. Tål maskindisk.

Dorre Dian dippskål 6-pack, rostfritt stål finns i följande kategorier: Dipskål Upptäck fler kategorier inom köksprodukter
Dorre Dian dippskål 6-pack, rostfritt stål tillhör varumärket Dorre Upptäck fler varumärken inom köksprodukter
Dorre Dian dippskål 6-pack, rostfritt stål finns att köpa hos Bagaren och Kocken . Upptäck fler köksbutiker samt köksbutiker inom köksprodukter

Logga in och se vilka av dina vänner, följare och personer du följer gillar eller har köpt Dorre Dian dippskål 6-pack, rostfritt stål

Vad tycker du om Dorre Dian dippskål 6-pack, rostfritt stål ? Skriv en recension

Vänligen Logga in för att kunna dela dina tankar om Dorre Dian dippskål 6-pack, rostfritt stål


Snabba leveranser

Våra användare upplever att Bagaren och Kocken har snabba leveranser.

Återbetalningsbar

Du har alltid minst 14 dagars ångerrätt vid distansköp och oftast gratis retur.

Populär produkt

Fler är 10 personer har tittat på Dorre Dian dippskål 6-pack, rostfritt stål det senaste dygnet.

Du kanske också är intresserad av:


Mareld Akio miniskål 10 cm 4-pack, blå/vit
Mareld Akio miniskål 10 cm 4-pack, blå/vit

Mareld Akio miniskål har en nätt storlek som passar perfekt för att servera soya till sushi eller dippsås till snacks, men ...

199 SEK
Muubs Yake dippskål 11 cm, blush
Muubs Yake dippskål 11 cm, blush

Yake dipskål från Muubs passar perfekt för dipp, snacks och röror, till exempel hummus, pesto eller tapenade. Men tack vare ...

135 SEK
Holm Dippskål 4 st
Holm Dippskål 4 st

Servera dipp, sås eller bara vanlig ketchup i dessa funktionella dippskålar från danska HOLM.Dippskålarna kommer i ett prak ...

160 SEK

Fler köksprodukter från Dorre:


Dorre Iona Irish Coffee glas 4 st
Dorre Iona Irish Coffee glas 4 st

Blanda en klassisk Irish Coffee och servera den till dina gäster i de eleganta glasen från Dorre. Iona är ett glas som desig ...

145 SEK
Dorre Classic dessertgafflar 6 st, rostfritt stål
Dorre Classic dessertgafflar 6 st, rostfritt stål

Dorre Dessertgafflar: En hyllning till söta stunderDorre, erkänd för sin passion för vackra dukningar och kvalitetsprodukte ...

115 SEK
Dorre Kally konservöppnare
Dorre Kally konservöppnare

Dorre Kally konservöppnare är designad för att göra ditt liv enklare och dina måltider snabbare att förbereda. Med sin er ...

157 SEK

Fler köksprodukter hos Bagaren och Kocken:


Eva Solo Green Tool Hamburgerpress
Eva Solo Green Tool Hamburgerpress

Alla köksredskap från Green Tool har utvecklats med fokus på enkel och nyttig matlagning. Hamburgerpressen passar utmärkt t ...

189 SEK
Peugeot Line elektrisk pepparkvarn, carbon
Peugeot Line elektrisk pepparkvarn, carbon

Line elektrisk pepparkvarn blir din perfekta följeslagare i köket – en högteknologisk kvarn i snygg design som är lika sn ...

899 SEK
Kähler Nobili Julkulor 3pack Grå
Kähler Nobili Julkulor 3pack Grå

Dessa stilfulla julkulor i grått och vitt från Kählers serie Nobili har tillverkats i keramiskt material med glänsande glas ...

377 SEK

Upptäck fler köksprodukter:


Westmark Vitlökspress
Westmark Vitlökspress

En vitlökspress i ytlackad aluminium, liten och smidig.Westmark har en tradition sedan många år tillbaka på produktion av robus ...

582 SEK
Smeg FAB28LCR5 Kylskåp creme
Smeg FAB28LCR5 Kylskåp creme

Ett elegant 50-tals kylskåp från Smeg. Smegs vitvaror är kända för sin användarvänlighet och kvalitet där detta kylskåp inte är ...

13489 SEK
Stabilotherm Vedeldad portabel spis 1
Stabilotherm Vedeldad portabel spis 1

Ett ultrakompakt stormkök i rostfritt stål. Köket är mycket enkelt och snabbt att montera, och det är också mycket enkelt att t ...

379 SEK

Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Ta del av nyheter, tips, exklusiva erbjudanden och kampanjer!

Vi använder cookies för att tillhandlahålla funktioner på sajten. Genom att använda sajten tillåter du oss att använda cookies.

Läs mer