Sidan innehåller reklam genom annonslänkar för Bagaren och Kocken.

Born in Sweden Golvstativ till Stumpastaken, stål

559 SEK

Pssst! Vill du ha den billigare? Logga in för att se om det finns några rabatter eller erbjudanden hos Bagaren och Kocken

Ge din Stumpastake en särskild plats i hemmet med det här stilrena golvstativet. Ställningen passar till Stumpastaken Original, 16 ljus. Ställningen är liksom Stumpastaken designad av Jonas Torstensson för Born in Sweden och den ger dig mängder av möjligheter i kombination med ljushållaren.

Born in Sweden Golvstativ till Stumpastaken, stål finns i följande kategorier: Stativ Upptäck fler kategorier inom köksprodukter
Born in Sweden Golvstativ till Stumpastaken, stål tillhör varumärket Born in Sweden Upptäck fler varumärken inom köksprodukter
Born in Sweden Golvstativ till Stumpastaken, stål finns att köpa hos Bagaren och Kocken . Upptäck fler köksbutiker samt köksbutiker inom köksprodukter

Logga in och se vilka av dina vänner, följare och personer du följer gillar eller har köpt Born in Sweden Golvstativ till Stumpastaken, stål

Vad tycker du om Born in Sweden Golvstativ till Stumpastaken, stål ? Skriv en recension

Vänligen Logga in för att kunna dela dina tankar om Born in Sweden Golvstativ till Stumpastaken, stål


Snabba leveranser

Våra användare upplever att Bagaren och Kocken har snabba leveranser.

Återbetalningsbar

Du har alltid minst 14 dagars ångerrätt vid distansköp och oftast gratis retur.

Populär produkt

Fler är 10 personer har tittat på Born in Sweden Golvstativ till Stumpastaken, stål det senaste dygnet.

Du kanske också är intresserad av:


Hällmark Ställning
Hällmark Ställning

Be ge dig ut i naturen och laga mat över öppen eld tack vare den mångsidiga ställningen från Hällmark. Ställningen är u ...

199 SEK
Big Green Egg Underrede Nest intEGGrated med handtag 2XL
Big Green Egg Underrede Nest intEGGrated med handtag 2XL

Smart och elegant stativ med integrerat handtag! Med IntEGGrated Nest+Handler får du en utmärkt 2 i 1-produkt som gör a ...

7589 SEK
Mareld Skaldjursställning
Mareld Skaldjursställning

Vill du duka upp en lyxig skaldjursplatå hemma? Det här skaldjursstativet från Mareld tar dig en bra bit på vägen. Du kan ...

149 SEK

Fler köksprodukter från Born in Sweden:


Born in Sweden Stumpastaken original
Born in Sweden Stumpastaken original

Stumpastaken är en stilfull och praktisk ljusstake speciellt framtagen för ljusstumpar, korta och små ljus. Nu behöver du i ...

669 SEK
Born in Sweden Korkskål för stumpastaken, liten, svart
Born in Sweden Korkskål för stumpastaken, liten, svart

Med korkskålen från Born in Sweden får du en stilren och praktisk förvaring. Passar utmärkt in i det skandinaviska hemmet ...

265 SEK
Born in Sweden Presentkit, small korkskål, natural
Born in Sweden Presentkit, small korkskål, natural

Ett presentkit att ge bort till någon närmaste eller till dig själv. Består av Stumpastaken i aluminium, botten av kork och ...

841 SEK

Fler köksprodukter hos Bagaren och Kocken:


Rosti Classic grytsked 25 cm, humus
Rosti Classic grytsked 25 cm, humus

Den här mellanstora grytskeden i serien Classic från Rosti är ett mångsidigt verktyg som kombinerar både funktion och este ...

67 SEK
Aida Søholm Solvej skål 15 cm, soft pink
Aida Søholm Solvej skål 15 cm, soft pink

Søholm Solvej skål från danska Aida har en praktisk storlek som gör att den passar för att servera allt från snacks till ...

99 SEK
Villeroy & Boch Rose Garden pastatallrik
Villeroy & Boch Rose Garden pastatallrik

Rose Garden pastatallrik är en del av en vacker och romantisk porslinsserie från Villeroy & Boch. Pastatallriken har ett ...

276 SEK

Upptäck fler köksprodukter:


Andersen Furniture A-Light Shelf hylla
Andersen Furniture A-Light Shelf hylla

A-Light Shelf från Andersen Furniture är ett stilrent och praktiskt tillskott till ditt hem. Den är tillverkad av massiv ask oc ...

1139 SEK
Kalita Wave 155 Filtertratt Glas
Kalita Wave 155 Filtertratt Glas

Filtertratt från Kalita som du placerar direkt på koppen. Placera ett filter i tratten och fyll på med ungefär 18 till 24 ...

279 SEK
Zwilling Dinner Ostkniv 233 mm
Zwilling Dinner Ostkniv 233 mm

En robust och vass ostkniv som gör sig lika praktisk som snygg på ostbrickan. Den bjuder på en tidlös design och är även tuff m ...

83 SEK

Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Ta del av nyheter, tips, exklusiva erbjudanden och kampanjer!

Vi använder cookies för att tillhandlahålla funktioner på sajten. Genom att använda sajten tillåter du oss att använda cookies.

Läs mer