Sidan innehåller reklam genom annonslänkar för Hulténs.

Fatboy, Fred'S Matstol Light Grey

2226.15 SEK

Pssst! Vill du ha den billigare? Logga in för att se om det finns några rabatter eller erbjudanden hos Hulténs

Fatboy, Fatboy, Fred'S Matstol Light Grey. . Aluminium. . .

Fatboy, Fred'S Matstol Light Grey finns i följande kategorier: Utemöbler Stolar Stolar utan karm Upptäck fler kategorier inom inredningsdetaljer
Fatboy, Fred'S Matstol Light Grey tillhör varumärket Fatboy Upptäck fler varumärken inom inredningsdetaljer
Fatboy, Fred'S Matstol Light Grey finns att köpa hos Hulténs . Upptäck fler inredningsbutiker samt inredningsbutiker inom inredningsdetaljer

Logga in och se vilka av dina vänner, följare och personer du följer gillar eller har köpt Fatboy, Fred'S Matstol Light Grey

Vad tycker du om Fatboy, Fred'S Matstol Light Grey ? Skriv en recension

Vänligen Logga in för att kunna dela dina tankar om Fatboy, Fred'S Matstol Light Grey


Snabba leveranser

Våra användare upplever att Hulténs har snabba leveranser.

Återbetalningsbar

Du har alltid minst 14 dagars ångerrätt vid distansköp och oftast gratis retur.

Populär produkt

Fler är 10 personer har tittat på Fatboy, Fred'S Matstol Light Grey det senaste dygnet.

Du kanske också är intresserad av:


Fast, Forest matstol pudergrå
Fast, Forest matstol pudergrå

Forest är en vacker stol som bekymmerslöst blandar konst och design, utan att för en se ...

4492.5 SEK
Cane-line, Copenhagen matstol Lava grey
Cane-line, Copenhagen matstol Lava grey

Copenhagen city stol passar perfekt in i den nya urbana livsstilen. Den passar bäst ihop med ett elegant cafébor ...

2465 SEK
Cane-line, Copenhagen Matstol Midnight Blue
Cane-line, Copenhagen Matstol Midnight Blue

Copenhagen city stol passar perfekt in i den nya urbana livsstilen. Den passar bäst ihop med ett elegant cafébor ...

2295 SEK

Fler inredningsdetaljer från Fatboy:


Fatboy, Beanbag Repair kit Petrol
Fatboy, Beanbag Repair kit Petrol

Är din beanbag skadad eller trasig? Beställ en reparationskit från Fatboy! Dessa reparationskit finns i samma färger som ny ...

89.25 SEK
Fatboy, Miasun strandtält azur
Fatboy, Miasun strandtält azur

Miasun strantält är det perfekta solskyddet på stranden. Tvättas på 30 ºC. Rep och tältpinnar måste tas bort från duke ...

1070.15 SEK
Fatboy, Bolleke lampa sandy beige
Fatboy, Bolleke lampa sandy beige

Fatboy, Fatboy, Bolleke lampa sandy beige. . Plast. . .

798.15 SEK

Fler inredningsdetaljer hos Hulténs:


Cane-line, Peacock Loungefåtölj Dynset ljusgrå
Cane-line, Peacock Loungefåtölj Dynset ljusgrå

Peacock dynset till loungefåtölj.

6800 SEK
Linie Design, Charles Black & white 200x300 matta
Linie Design, Charles Black & white 200x300 matta

Charles är en matta av hög kvalitet som är både rejäl och slitstark, vilket gör den till en pålitlig följeslagare för ...

6367.5 SEK
Cane-line, Ocean karmstol stapelbar Taupe
Cane-line, Ocean karmstol stapelbar Taupe

Ocean har designats av Cane-lines designteam och är en kombination av modern design och traditionellt hantverk. En elegant ...

3315 SEK

Upptäck fler inredningsdetaljer:


Karmstol Maya, ljusbrunt konstläder
Karmstol Maya, ljusbrunt konstläder

Karmstol Maya finns i konstläder i fyra olika färger. Benen är i svart pulverlackerad metall. Karmstolen passar utmärkt i resta ...

3400 SEK
Brafab, Nera caféstol barn orange
Brafab, Nera caféstol barn orange

Nera är en nätt och stabil stol för barn.

399.5 SEK
Weber, Brikettgaller 57cm stål
Weber, Brikettgaller 57cm stål

  Funktionellt brikettgaller till Webers brikettgrill på 57 cm  Tillverkat i ...

399.2 SEK

Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Ta del av nyheter, tips, exklusiva erbjudanden och kampanjer!

Vi använder cookies för att tillhandlahålla funktioner på sajten. Genom att använda sajten tillåter du oss att använda cookies.

Läs mer