Sidan innehåller reklam genom annonslänkar för Granit.

DUKA Toscana Assiett 13,5cm Beige

27.65 SEK

Pssst! Vill du ha den billigare? Logga in för att se om det finns några rabatter eller erbjudanden hos Granit

Stilren assiett i en beige färg som fungerar lika bra till middagsbjudningen med vänner eller att ha ett snabbt mellanmål på en vardag.Dukas Toscana-serie är en servis av hög kvalitet gjord för att hålla över tid. Den består av hållbart porslin i tre färger som kan matchas med varandra eller separat. Varje produkt är unik med olika nyanser av färg och mönster tack vare den reaktiva glasyren som används i tillverkningsprocessen.

DUKA Toscana Assiett 13,5cm Beige finns i följande kategorier: Upptäck fler kategorier inom inredningsdetaljer
DUKA Toscana Assiett 13,5cm Beige tillhör varumärket Granit Upptäck fler varumärken inom inredningsdetaljer
DUKA Toscana Assiett 13,5cm Beige finns att köpa hos Granit . Upptäck fler inredningsbutiker samt inredningsbutiker inom inredningsdetaljer

Logga in och se vilka av dina vänner, följare och personer du följer gillar eller har köpt DUKA Toscana Assiett 13,5cm Beige

Vad tycker du om DUKA Toscana Assiett 13,5cm Beige ? Skriv en recension

Vänligen Logga in för att kunna dela dina tankar om DUKA Toscana Assiett 13,5cm Beige


Snabba leveranser

Våra användare upplever att Granit har snabba leveranser.

Återbetalningsbar

Du har alltid minst 14 dagars ångerrätt vid distansköp och oftast gratis retur.

Populär produkt

Fler är 10 personer har tittat på DUKA Toscana Assiett 13,5cm Beige det senaste dygnet.

Fler inredningsdetaljer från Granit:


Pappershållare 28,5cm Marmor Beige
Pappershållare 28,5cm Marmor Beige

Pappershållare i naturlig marmor till för att på ett snyggt sätt förvara hushållspapper. Varje enskild produkt är handgj ...

279.2 SEK
Remake Flätat Grytunderlägg 20cm
Remake Flätat Grytunderlägg 20cm

Flätat handsytt grytunderlägg i 100% återvunnet jeanstyg Produkten är framtagen i samarbete mellan GRANIT och Skåne Sta ...

199.2 SEK
Tandborsthållare Svart
Tandborsthållare Svart

Svart tandborsthållare i porslin. Tar inte upp någon plats, sätt ner skaftet i hållaren så står tandborsten stadigt.

31.2 SEK

Fler inredningsdetaljer hos Granit:


Stolsdyna
Stolsdyna

Rund stolsdyna i bomull som passar både till köksstolar och Granits Bord/Pall Trä. Dynan är oeko-tex certifierad och har en ...

103.2 SEK
Ram Akrylglas 70x100cm Svart
Ram Akrylglas 70x100cm Svart

Fotoram med en tunn svart träram av furu och ett bakstycke av MDF. Frontglaset är av plexiglas och kommer med skyddan ...

479.2 SEK
Klippan Ullpläd Rand 130x200cm
Klippan Ullpläd Rand 130x200cm

Ullpläd i 100% lammull i en harmonisk kombination av mjuka färger i ett enkelt mönster. Ullfilten är vävd i Klippan Yllefa ...

799.2 SEK

Upptäck fler inredningsdetaljer:


Mjölkkanna Space, 8 cl, med handtag
Mjölkkanna Space, 8 cl, med handtag

N&#228:r det kommer till att v&#228:lja det perfekta porslinet f&#246:r ditt hem, vad &#228:r det som verkligen r&#228:knas? &# ...

152.5 SEK
Stol Strike med medar, röd
Stol Strike med medar, röd

Stol Strike finns i 8 olika färger med plastskal. Stativet är i krom. Stolen är stapelbar. Sitthöjd: 44 cm Sitsbredd: 45 cm Sit ...

1250 SEK
Linie Design, Almeria Ochre 250x350 matta
Linie Design, Almeria Ochre 250x350 matta

Utforska skönheten av en skimrande viskosmatta som finns i ett brett spektrum av färger. Denna matta är enastående och kommer a ...

23557.5 SEK

Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Ta del av nyheter, tips, exklusiva erbjudanden och kampanjer!

Vi använder cookies för att tillhandlahålla funktioner på sajten. Genom att använda sajten tillåter du oss att använda cookies.

Läs mer